Чоловік помилково відсидів 19 років. Йому виплатили $4,8 млн компенсації - «Общество» » «Новости Дня»
Онисим
Опубликовано: 00:21, 16 октября 2019
Общество / Украина

Чоловік помилково відсидів 19 років. Йому виплатили $4,8 млн компенсації - «Общество»

Чоловікові, який помилково відсидів 19 років за ґратами через звинувачення у вбивстві поліцейського, виплатили компенсацію 4,8 мільйонів доларів. Девіда Істмена засудили до довічного ув'язнення...
Чоловік помилково відсидів 19 років. Йому виплатили $4,8 млн компенсації - «Общество»
Чоловік помилково відсидів 19 років. Йому виплатили $4,8 млн компенсації - «Общество»

Чоловікові, який помилково відсидів 19 років за ґратами через звинувачення у вбивстві поліцейського, виплатили компенсацію 4,8 мільйонів доларів.


Девіда Істмена засудили до довічного ув'язнення ще у 1995 році. Його визнали винним у вбивстві співробітника поліції Коліна Вінчестера.


Згодом - після того, як суд визнав, що він є невинуватим, - Істмена відпустили. Справа про вбивство правоохоронця залишається нерозкритою.


Вбивство поліцейського стало причиною одного із наймасштабніших кримінальних розслідувань в історії Австралії.


Девіду Істмену зараз 74 роки. Під час судових слухань повідомлялося, що ув'язнення не дало йому змоги побудувати кар'єру і створити сім'ю.


Також відомо, що за час ув'язнення Істмена померла його мама.


"Він втратив величезний шматок свого життя", - каже Сем Тірні, адвокат чоловіка.


Вбитий поліцейський на ім'я Колін Вінчестер помер у 1989 році - після того, як йому двічі вистрілили в голову. В момент вбивства він перебував поблизу свого будинку в Канберрі.


Підозра на Девіда Істмена тоді впала через те, що він нібито відправляв поліції погрози, пов'язані з іншою кримінальною справою.


Після вироку про ув'язнення чоловік провів за ґратами 19 років. Він подавав апеляції у 1999, 2000, 2001, 2005 та 2008 роках, але безрезультатно.


Проте у 2014 році судове розслідування дійшло висновку, що пан Істмен став жертвою "істотного порушення правосуддя" через недоліки у доказах, які поліція використовувала щодо нього.


Минулого року його повністю виправдали і зняли усі звинувачення.


bbc.com


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)