NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:54 Понедельник 0 195
18-02-2019, 18:54

Завдяки перенесенню індексації із січня на березень на пенсіонерах зекономлять близько 10 млрд грн, - Віктор Скаршевський - «Экономика»

Шахтер поспорит с Наполи за бывшего игрока Ювентуса -..

"Горняками" придется выплатить за Поля 13 миллионов евро. ...
18-02-2019, 18:54

Індексація пенсій була закладена в законі про держбюджет на 2019 рік. Однак постає запитання: чому осучаснення виплат відбудеться з 1 березня, а не з 1 січня, що було би більш логічним, адже ціни ростуть зазвичай на початку року?


Про це у коментарі "ВВ" повідомив економічний експерт Віктор Скаршевський.


На жаль, заяви профільного міністра Андрія Реви про недоступність інформації щодо споживчої інфляції та розміру середньої зарплати за минулий рік є лише відмовками. Адже можна все перерахувати заднім числом за січень-березень. За моїми оцінками, завдяки перенесенню індексації із січня на березень влада зекономить близько 10 млрд грн. Тобто просто відбере ці 10 млрд грн у людей шанованого віку.


Враховуючи те, що минулого року Пенсійному фонду не вистачило близько 12-13 млрд грн, через що було збільшено дефіцитність і не повернені 5 млрд грн Держказначейству, нинішнього року після проведення індексації ПФУ бракуватиме 15-20 млрд грн. Навіть якщо не вистачатиме грошей для виплати пенсій, їх візьмуть з інших видаткових статей. Так, минулого року близько 2 млрд грн відібрали у фермерів, близько 7 млрд грн - із соціальних видатків, у тому числі з виплат на дітей. Тоді уряд цинічно заявив, що він зекономив на виплатах на дітей через нижчу від запланованої народжуваність. Так само вони чинитимуть і нинішнього року.


До речі, з початку лютого відбувається масова верифікація пенсій та субсидій. Не виключаю, що таким чином хочуть скоротити кількість отримувачів пенсій, в першу чергу за рахунок переміщених осіб.Вечірні Вісті


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх