NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:48 Понедельник 0 229
18-02-2019, 21:48

Хаотичне масове будівництво створює ризики аварійності для АЕС, - експерт - «Культура»

В Одессе на взятке в 30 тысяч гривен задержали двух..

В Одессе во время получения взятки в размере 30 000 гривен...
18-02-2019, 21:48

Офіційно Ахметов очолив схему найвищих у світі «зелених» євротарифів в Україні. ДТЕК Ахметова на українцях буде заробляти 5,5 грн за кВт-год.


Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написав експерт із питань енергетики Андрій Герус.


Але продавати свою електрику ця гігантомантська станція буде тільки тоді, коли світить сонце. Логічне питання, а як же взимку ввечері, коли споживання найбільше, а сонця немає? А потрібно ще піднімати тарифи, щоб будувати нові електростанції і тримати їх у резерві - підстраховувати ці ненадійні, але гігантські СЕС.


І все це будується на вже енергопрофіцитному Півдні, де є дві атомні електростанції. А таке хаотичне масове будівництво створює ризики аварійності для АЕС, про що СБУ вже інформувала уряд. Правда реакції ніякої - які там інтереси держави, якщо заробляють такі люди.


Ну чудово ж схему Клюєва очолили нові «бізнесмени». За Клюєва наші «зелені» тарифи були трошки вищі, аніж у Німеччині, а зараз у 3 рази вищі. Це реформа чи це корупція?


А ви готові платити Ахметову за електрику 5,5 грн за кВт-год, щоб він став ще багатшим олігархом?Вечірні Вісті


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


09:44 Воскресенье 0 4 ГПСУ: ситуация на границе с Россией напряженная - «Экономика» Сначала 2019-го Госпогранслужба отказала во въезде на территорию Украины более 2 тыс. граждан Российской Федерации, только за позапрошлые сутки не пропустили 25 россиян. Ситуация на границе с РФ...
09:43 Воскресенье 0 4 Румынская армия отказывается от автомата Калашникова - «Экономика» На замену "калашникову" румынские войска получат итальянский автомат. Об этом сообщил министр экономики Румынии Николае Беделеу, передает Укринформ. Румынский завод в городе Плопень начнет......
09:20 Воскресенье 0 4 В Китае учительница вынудила второклассников избивать самих себя - «Культура» Учительница заставила нарушителей бить себя по лицу. В городе Суцянь в Китае наказали учительницу музыки. Женщина заставила второклассников избивать самих себя в наказание за плохое поведение детей,...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх