NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:56 Понедельник 0 219
18-02-2019, 21:56

Юлія Тимошенко назвала «Північний потік-2» політичним і «непартнерським» проектом - «Автоновости»

Юлія Тимошенко: Ми обрали нового Президента, тепер..

Прийдешні парламентські вибори - це не лише вибори...
18-02-2019, 21:56

Будівництво «Північного потоку» та «Північного потоку-2» повністю суперечить інтересам України і насправді не є економічно доцільним.


Про це наголосила Юлія Тимошенко в інтерв'ю DW під час Мюнхенської конференції з питань безпеки.


«Україна може без жодних проблем забезпечити транспортування усього необхідного газу для європейських потреб», - сказала вона.


Лідер «Батьківщини» нагадала: угоди, які Київ має з ЄС, передбачають, що під час ухвалення подібних рішень мають проводитися двосторонні консультації. І висловила жаль з приводу того, що цього не сталося.


«Сподіваємося, що все ж будуть застосовані всі необхідні важелі для того, щоб не будувати політичні «потоки», та все-таки керуватися економічною доцільністю і партнерством», - наголосила Юлыя Тимошенко.


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:32 Среда 0 11 Если у Зеленского получится, это станет не только огромным благом для его Родины, но и началом конца Путина, - эксперт - «Политика» Украинцы избрали президентом живого, современного человека. На зависть соседям, у которых у власти совковые восковые мумии бывших офицеров КГБ и председателей колхозов. Об......
16:08 Среда 0 12 «Батьківщина» запустила сайт для Центру політичної освіти - «Общество» Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» запустило сайт для Центру політичної освіти, де кожен українець зможе підвищити свій рівень знань у політичній сфері, а саме в галузях нормотворчої діяльності,...
16:08 Среда 0 11 Мадуро пропонує провести у Венесуелі дострокові парламентські вибори - «Общество» Голова Венесуели Ніколас Мадуро запропонував провести дострокові вибори в Національну асамблею - парламент країни, який зараз контролюється опозицією. Про це пише "Німецька хвиля". ......
16:08 Среда 0 13 Юлія Тимошенко: Країні потрібна нова виборча система, яка не матиме корупційної мажоритарної складової - «Общество» Інакше, навіть після нових парламентських виборів ситуація в країні не зміниться. Про це Юлія Тимошенко заявила під час виступу з трибуни Верховної Ради. «Знекровлене суспільство на президентських...
16:08 Среда 0 13 У Зеленского показали закулисную сторону его инаугурации (видео) - «Общество» На YuoTube-канале "Зе!Президент" опубликован новый влог, рассказывающий о дне инаугурации новоизбранного президента Украины Владимира Зеленского. На видео запечатлено, как он пешком шел на...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх