На Київщині «Батьківщина» зафіксувала факти підкупу виборців та спробу винести виборчі бюлетені - «Экономика» » «Новости Дня»
Owen
Опубликовано: 18:12, 31 марта 2019
Украина / Экономика / Финансы

На Київщині «Батьківщина» зафіксувала факти підкупу виборців та спробу винести виборчі бюлетені - «Экономика»

У Боярці на Київщині зафіксовано факти підкупу виборців представниками кандидата на пост Президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина». ...
На Київщині «Батьківщина» зафіксувала факти підкупу виборців та спробу винести виборчі бюлетені - «Экономика»
На Київщині «Батьківщина» зафіксувала факти підкупу виборців та спробу винести виборчі бюлетені - «Экономика»

У Боярці на Київщині зафіксовано факти підкупу виборців представниками кандидата на пост Президента України Петра Порошенка.


Про це повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина».


«Люди гуртувалися десятками неподалік від виборчих дільниць, вони відмічалися у списках та йшли голосувати. Особа, яка відмічала виборців, ідентифікована: вона виявилася десятником сітки Порошенка», - розповів спостерігачам від «Батьківщини» свідок події.


Партійці склали акт про порушення вимог Закону України «Про вибори Президента України» та викликали поліцію. Зловмисникам загрожує кримінальна відповідальність у вигляді обмеження волі до двох років.


У Вишгороді зафіксовано спробу винести виборчі бюлетені методом «каруселей». Це технологія, коли виносяться виборчі бюлетені, а згодом їх вкидають інші виборці за певного кандидата.


«За показаннями громадянина, що виносив бюлетень, до нього підійшли двоє людей і запропонували 800 гривень за умови, якщо він винесе бюлетень для голосування», - зазначив спостерігач від «Батьківщини» у Вишгороді.


За цим фактом складено акт про порушення виборчого законодавства. На місці працює поліція.


Окрім того, у Боярці та Ірпені роздають кульки та інформаційні флаєри від колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка, засновника політсили « Нові обличчя». У рекламці просять виборців підтримати чинного президента Петра Порошенка. Про це представникам «Батьківщини» повідомили очевидці.


«Ми викликали поліцію, а також склали відповідний акт про виявлення порушення», - зауважили спостерігачі від «Батьківщини» у Київській області.


За такі дії передбачено адміністративну відповідальність за статтею 212 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу від 30 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 1360 гривень).


ba.org.ua...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)