NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:06 Понедельник 0 46
15-04-2019, 12:06

Вадим Івченко: «Не можна позбавити Україну національного скарбу» - «Экономика»

Завтра в Україні тепло й сонячно, - синоптик -..

Циклон - над Атлантикою, антициклон - поблизу Фінляндії....
15-04-2019, 12:06
Вадим Івченко: «Не можна позбавити Україну національного скарбу» - «Экономика»

Україна має забезпечити створення на законодавчому рівні цивілізованих європейських правил обігу сільськогосподарських земель, але чинна Верховна Рада не здатна на такий крок. Саме тому українські аграрії повинні йти на парламентські вибори, щоб створити у новому парламенті аграрне лобі для захисту власних інтересів, а команда «Батьківщини» підтримає ініціативи аграріїв. Про це в кулуарах Всеукраїнського земельного форуму сказав народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.


За словами політика, «Батьківщина» прийшла на діалог із учасниками Всеукраїнського земельного форуму з чіткою позицією: відкриття ринку землі неприпустиме до створення зрозумілих і чітких правил обігу сільськогосподарських земель. Передусім слід встановити суттєві обмеження, які б унеможливлювали зловживання землею, а для цього слід надати можливість першочергового права на купівлю землі тим, хто живе і працює на базі фермерського господарства.


«Ми повинні зробити все для того, щоб прибрати від землі спекулянтів, адже земля має належати тим, хто на ній живе та працює. Тобто ринок землі слід запроваджувати в національних інтересах. Задля того, щоб не позбавити Україну національного скарбу - української землі», - впевнений парламентар.


Вадим Івченко також повідомив, що команда «Батьківщини» завжди стояла на захисті інтересів українських аграріїв і підтримуватиме їх і надалі.


«Бачення команди «Батьківщини» завжди відповідало баченням українських аграріїв. Ми підписали Меморандум і договір про співпрацю, ведемо активний діалог, і всі озвучені на Форумі тези лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко відпрацьовані з аграрним сектором - виробниками і людьми, які живуть і працюють у сільській місцевості», - констатував Вадим Івченко.


"Вечірні Вісті"...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:46 Среда 0 0 Експерт: Буде щось робити Зеленський чи не буде, - його рейтинг знижуватиметься - «Общество» Від об'єднати на словах до об'єднати на ділі, - велика прірва. Незважаючи на проголошену новообраним президентом України тезу «ми об'єднали країну», на жаль, єднання досягти ще досить складно. І...
21:22 Вторник 0 14 ЦИК: Ориентировочная дата объявления результатов выборов - 30 апреля - «Автоновости» Официальные результаты подсчета протоколов голосования во втором туре выборов президента Украины будут объявлены ориентировочно 30 апреля. Основные причины задержки - пасхальные праздники и...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх