NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:45 Понедельник 0 63
15-04-2019, 18:45

Презентуємо новий трейлер сімейної пригоди «Король Лев» - «Экономика»

Завтра в Україні тепло й сонячно, - синоптик -..

Циклон - над Атлантикою, антициклон - поблизу Фінляндії....
15-04-2019, 18:45
Презентуємо новий трейлер сімейної пригоди «Король Лев» - «Экономика»

Улюблена історія про Короля Лева оживе у приголомшливій пригоді від Disney влітку 2019! Сімбі, синові короля Муфаси, доведеться пройти нелегкий шлях, щоб заявити своє право на владу. Найсучасніші технології занурять вас у фантастичний світ африканської савани. Зустріньтеся з її дикими мешканцями, що не менше за людей знають про любов і зраду, дружбу, сміливість і справжню відданість!


Режисер: ДЖОН ФАВРО («Книга джунглiв», «Залізна людина», «Залізна людина 2»).


У ролях: В оригінальній версії ролі дублюють: Сет Роген (Пумба), Дональд Гловер (Сімба), Чиветел Еджіофор (Шрам), Бейонсе (Нала).


Старт в Україні: 18 липня 2019

«Вечірні Вісті»


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:46 Среда 0 0 Експерт: Буде щось робити Зеленський чи не буде, - його рейтинг знижуватиметься - «Общество» Від об'єднати на словах до об'єднати на ділі, - велика прірва. Незважаючи на проголошену новообраним президентом України тезу «ми об'єднали країну», на жаль, єднання досягти ще досить складно. І...
21:22 Вторник 0 14 ЦИК: Ориентировочная дата объявления результатов выборов - 30 апреля - «Автоновости» Официальные результаты подсчета протоколов голосования во втором туре выборов президента Украины будут объявлены ориентировочно 30 апреля. Основные причины задержки - пасхальные праздники и...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх