NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:42 Четверг 0 47
25-04-2019, 15:42

Іван Крулько: Закон про ТСК зробить українську демократію сильнішою - «Автоновости»

Презентуємо перший трейлер комедії «Ігри з вогнем» -..

Вогняна комедія для усієї родини! На новорічні канікули...
25-04-2019, 15:42
Іван Крулько: Закон про ТСК зробить українську демократію сильнішою - «Автоновости»

Фракція «Батьківщина» наполягає на негайному ухваленні Закону України «Про тимчасові спеціальні та тимчасові слідчі комісії» №1098.


Як наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду документу в сесійній залі, сьогодні його потрібно ухвалити за основу, якомога швидше доопрацювати в головному комітеті, включити необхідні розділи та наступного пленарного тижня ухвалити в цілому.


Парламентарій нагадав, що цей законопроект був зареєстрований з ініціативи фракції «Батьківщина» ще у 2014 році, одразу після обрання ВРУ поточного скликання. Документ підписали та підтримали майже всі нинішні голови фракцій ВРУ.


Саме тому зараз законопроект, що посилить можливості парламенту та забезпечить ті баланси, які зроблять українську демократію сильнішою, має об'єднати зал, переконаний Іван Крулько.


«Цей законопроект є одним із надзвичайно важливих. Оскільки він встановлює інституційну спроможність Верховної Ради, посилює парламентаризм, парламентсько-президентську республіку, а також дозволяє розслідувати можливі злочини, зокрема Президента України», - резюмував заступник Голови партії «Батьківщина».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:14 Суббота 0 0 За сутки на Донбассе погибли двое военных, еще трое ранены - «Политика» Боевики использовали запрещенное Минском оружие 11 раз На Донбассе за сутки 19 июля вооруженные формирования Российской Федерации 26 раз нарушили режим прекращения огня, в результате чего два...
12:14 Суббота 0 0 В России задержали мужчину из-за пустого листа бумаги в руках - «Политика» Ситуация выглядит абсурдной. В Москве полицейские задержали активиста Максима Кондратьева, который вышел на Красную площадь с одиночным пикетом за свободу слова и мирных собраний. Активист держал в...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх