Іван Крулько: Закон про ТСК зробить українську демократію сильнішою - «Автоновости» » «Новости Дня»
Ванда
Опубликовано: 15:42, 25 апреля 2019
Украина / Авто

Іван Крулько: Закон про ТСК зробить українську демократію сильнішою - «Автоновости»

Фракція «Батьківщина» наполягає на негайному ухваленні Закону України «Про тимчасові спеціальні та тимчасові слідчі комісії» №1098. Як наголосив заступник Голови партії...
Іван Крулько: Закон про ТСК зробить українську демократію сильнішою - «Автоновости»
Іван Крулько: Закон про ТСК зробить українську демократію сильнішою - «Автоновости»

Фракція «Батьківщина» наполягає на негайному ухваленні Закону України «Про тимчасові спеціальні та тимчасові слідчі комісії» №1098.


Як наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду документу в сесійній залі, сьогодні його потрібно ухвалити за основу, якомога швидше доопрацювати в головному комітеті, включити необхідні розділи та наступного пленарного тижня ухвалити в цілому.


Парламентарій нагадав, що цей законопроект був зареєстрований з ініціативи фракції «Батьківщина» ще у 2014 році, одразу після обрання ВРУ поточного скликання. Документ підписали та підтримали майже всі нинішні голови фракцій ВРУ.


Саме тому зараз законопроект, що посилить можливості парламенту та забезпечить ті баланси, які зроблять українську демократію сильнішою, має об'єднати зал, переконаний Іван Крулько.


«Цей законопроект є одним із надзвичайно важливих. Оскільки він встановлює інституційну спроможність Верховної Ради, посилює парламентаризм, парламентсько-президентську республіку, а також дозволяє розслідувати можливі злочини, зокрема Президента України», - резюмував заступник Голови партії «Батьківщина».


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)