Владилена
Опубликовано: 00:00, 20 ноября 2021
Украина / Экономика / Финансы

Адель випустила перший альбом за останні шість років (відео) - «Экономика»

Відома співачка Адель презентувала свій четвертий студійний альбом за назвою 30. Про це йдеться на офіційному сайті виконавиці, інформує Кореспондент. Назва символізує вік актриси, в якому вона вийшла заміж за свого першого чоловіка Саймона Конеккі. В альбомі 12 композицій, серед яких три нові пісні - I Drink Wine, Love Is a Game та Hold On Адель виконала ще наприкінці жовтня на концерті у Лос-Анджелесі. Також напередодні вона заспівала пісню, присвячену батькові To Be Loved.  Артистка присвятила альбом своєму дев'ятирічному синові
Адель випустила перший альбом за останні шість років (відео) - «Экономика»
Адель випустила перший альбом за останні шість років (відео) - «Экономика»

Відома співачка Адель презентувала свій четвертий студійний альбом за назвою 30.


Про це йдеться на офіційному сайті виконавиці, інформує Кореспондент.


Назва символізує вік актриси, в якому вона вийшла заміж за свого першого чоловіка Саймона Конеккі.


В альбомі 12 композицій, серед яких три нові пісні - I Drink Wine, Love Is a Game та Hold On Адель виконала ще наприкінці жовтня на концерті у Лос-Анджелесі. Також напередодні вона заспівала пісню, присвячену батькові To Be Loved. 


Артистка присвятила альбом своєму дев'ятирічному синові Анджело і хотіла таким чином пояснити йому, як важко переживає розлучення. Платівка включає теми розлуки, тривог та материнства.


"Мій мудрий друг, який завжди дає найкращі поради. Друг, який не спав усю ніч і тримав мене за руку, доки я невпинно плакала", - описувала новий альбом Адель. 
Кореспондент


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)