NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:14 Понедельник 0 71
16-09-2019, 12:14

Імунітет від імпічменту - «Мир»

Лондон запустил план на случай Brexit без сделки -..

Британское правительство соберется на чрезвычайное...
16-09-2019, 12:14
Імунітет від імпічменту - «Мир»

Минулого тижня Верховна Рада проголосувала за закон «Про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)». Не зважаючи на тонни обіцянок, за 28 років незалежності депутати так і не спромоглися це зробити. А тут раптом встигли проголосувати документ в цілому усього за один день! Дивина... Та чи можна реалізувати норми прийнятого закону на практиці? У цьому й спробуємо розібратися.


Парламентарі з монобільшості так призвичаїлись працювати у так званому турборежимі, що вже просто не можуть зупинитися. Жарти жартами, але в цій гонитві, голосуючи за закон про імпічмент, парламентарі порушили норми регламенту.


Подивіться на чудо оперативності. Дія відбувалась 10 вересня. О 10.37 голосують за розгляд законопроекту за скороченою процедурою (270 «за»). О 10.56 документ приймають за основу (337 «за»). Об 11.00 голосують про визнання законопроекту таким, що не потребує доопрацювання (245 «за»). І об 11.06 законопроект схвалюють в цілому (245 «за»)! Неймовірно! Але ж у цьому спринтерському забігу не було зроблено паузи між першим та другим читанням для того, щоб парламентарі могли внести свої правки! І це є дуже грубим порушенням закону про регламент! Навіть страшно уявити, що відбуватиметься в сесійній залі, коли монобільшість розробить та схвалить абсолютно новий регламент, який дозволить іще пришвидшити цю роботу... Може, не треба?


Та повернімося до самого закону про імпічмент. Як відправити президента у відставку? Згідно із нормами закону, спочатку 226 депутатів мають зробити подання про вчинений главою держави злочин. Далі відбувається голосування за оголошення початку процедури імпічменту (300 голосів). Потім створюється тимчасова слідча комісія, яка розслідує факт і обставини злочину та згодом подає на розгляд парламенту свої висновки. У розгляді беруть участь: президент, голова та судді Конституційного суду, голови Верховного суду та Генпрокуратури і Уповноважений з прав людини.


Потім ВР голосує за подання висновків ТСК та результатів обговорення до ВСУ та КСУ (300 голосів). Далі ВСУ та КСУ розглядають подання Ради і надають свої висновки. Парламент ухвалює рішення про усунення президента з посади. Для цього потрібно 338 голосів.


Президент втрачає повноваження після оголошення про це головою ВР. А от у разі неприйняття парламентом постанови про усунення президента з поста головуючий від імені парламенту має вибачити"Вечірні Вісті" [/b]...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:03 Воскресенье 0 0 Трамп отказался от проведения саммита G7 в своем гольф-клубе - «Мир» Трамп снова обвинил СМИ и демократов во враждебности Президент США Дональд Трамп из-за критики в средствах массовой информации отказался от идеи проведения саммита G7 в своем гольф-клубе......
04:23 Воскресенье 0 45 Клинтон заявила, что у России есть фаворитка на пост президента США - «Мир» Клинтон уверена, что Россия готова вновь вмешаться в президентские выборы в США Бывшая госсекретарь США Хиллари Клинтон заявила, что член Палаты представителей от Демпартии Тулси Габбард (Гавайи)...
00:05 Воскресенье 0 26 В Киеве столкнулись два такси с пассажирами, есть пострадавшие - «Мир» В результате аварии пострадали два человека В Киеве в ночь на 19 октября столкнулись два такси с пассажирами, в результате инцидента пострадали два человека. Об этом сообщает "Информатор"...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх