NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:52 Вторник 0 52
18-06-2019, 16:52

Сергій Соболєв: Затягування сесії – це тактика не дати можливості змін новій команді президента - «Политика»

Клещи стали переносчиками еще одного заболевания -..

Бабезиоз оказывает серьезное влияние не только на животных,...
18-06-2019, 16:52
Сергій Соболєв: Затягування сесії – це тактика не дати можливості змін новій команді президента - «Политика»

«Батьківщина» закликала керівництв парламенту не затягувати час, а зібрати лідерів фракцій, погодити позицію і в четвер, 20 червня, вийти на голосування щодо Виборчого кодексу.


Про це заявив у Верховній Раді перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв.


«Наша пропозиція така: є погоджений профільним комітетом текст Виборчого кодексу, є ключові правки, які підтримуються 226-ма голосами. Будь ласка, заберіть голів фракцій, погодьте цей текст і виносьте його в зал на голосування!» - сказав він.


Після цього, переконаний Сергій Соболєв, можна розглядати вже інші законопроекти, кадрові питання, можна нарешті вирішити питання НКРЕКП, яке регулює питання тарифів.


«На жаль, цим шляхом ніхто не хоче йти. Таке враження, що нас спеціально втягнули у цей безперервний процес, щоб навмисне не розглядати кадрові питання», - наголосив політик.


За його словами, «певна когорта депутатів робить все можливе, щоб президент не вступив повноцінно у свої повноваження».


«Це затягування сесії - це тактика не дати можливості кадрових змін новій президентській команді. Але вони не розуміють одного: не лише держава втрачає в результаті того, що парламент не працює, що міністерство закордонних справ ні інші відомства не заповнені тими людьми, які повинні проводити нову політику. Втрачають від цього люди», - підсумував перший заступник Голови фракції.ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:53 Пятница 0 22 «Нафтогаз» готов вести переговоры с Россией по транзиту газа - «Политика» Украинская сторона заявила о готовности начать работу над договорами Facebook заявил исполнительный директор компании Юрий Витренко. По его словам, на прошлой трехсторонней встрече вице-президент...
00:53 Пятница 0 17 СМИ: задержанный Ираном танкер оказался исчезнувшим судном Riah - «Политика» КСИР заподозрил танкер в контрабанде топлива Интерфакс. Агентство ссылается на видео, показанное в эфире иранского телевидения, на котором присутствует захваченный танкер. Его регистрационный...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх