NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:01 Четверг 0 57
20-06-2019, 20:01

Юлія Тимошенко: Вирішення проблем переселенців, відновлення Донбасу – це початок шляху до миру - «Общество»

20-06-2019, 20:01
Юлія Тимошенко: Вирішення проблем переселенців, відновлення Донбасу – це початок шляху до миру - «Общество»

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та представники інститутів громадянського суспільства, які захищають права і свободи внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інших громадян України, які постраждали внаслідок анексії Криму та окупації частини території Донецької та Луганської областей, підписали Меморандум про співпрацю.


У документі передбачається розробка державної стратегії щодо цих категорій громадян та залучення громадських експертів та поетапна реалізація комплексної державної політики по встановленню миру на Донбасі. Планується також створення Міжнародного фонду відновлення та розвитку Донбасу та збільшення обсягу фінансування потреб ВПО у Державному бюджеті України на 2020 рік.


«Дорога до миру і відновлення територіальної цінності та нормального життя в Україні повинна розпочатись з того, щоб інакше оцінити проблеми, з якими жили переселенці і головне - їх вирішити. Ми знаємо ці проблеми і наша команда в новому парламенті буде по-новому будувати політику щодо ВПО», - заявила сьогодні під час зустрічі Голова партії.


За її словами, зі зміною влади в України відкривається нове вікно можливостей, зокрема і щодо врегулювання проблем вимушених переселенців.


«Неприпустиме агресивне ставлення до людей, неувага, відстороненість від проблем. Нова влада повинна зовсім по-іншому на це подивитись», - вважає лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко наголосила, що мета зустрічі - домовитись про те, як в новому парламенті пришвидшити розгляд законопроектів, спрямованих на захист прав і інтересів переселенців.


«Ми спробуємо як команда це зробити», - додала Юлія Тимошенко.
Представники громадських організацій зі свого боку наголошували на необхідності кардинальної зміни позиції держави до ВПО, термінового врегулювання соціальних, житлових та інших проблем.


Так, координатор територіального об'єднання Національного форуму профспілок в Запорізькій області Дмитро Сар'ян звернув увагу на необхідності налагоджувати спілкування між людьми, які опинилися по різні боки лінії зіткнення.


«На жаль, лінія зіткнення розмежувала українців по обидва боки і цьому напрямку не давали належного пріоритету. Треба поєднати людей, які є на окупованій території та які знаходяться на підконтрольній території. Ми дуже сподіваємося на те, що новий парламент зверне увагу на розвиток Донбасу та відновлення єдності України», - наголосив він.


Участь у зустрічі взяли Голова Комітету з прав людини ВРУ Григорій Немиря, народні депутати від «Батьківщини» Іван Крулько, Олексій Рябчин, Альона Шкрум, кандидати в депутати від «Батьківщина» Сергій Тарута та Андрій Ніколаєнко.
ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:48 Четверг 0 18 NRK (Норвегия): после войны Финнмарк мог стать российским - «Общество» Норвежские историки считают, что Финнмарк и Северный Тромс только чудом не отошли к СССР после войны. Баренцево море едва не стало чисто русским, а в таком случае и Финнмарк, и, возможно, даже Тромс...
04:16 Четверг 0 21 Турист из Красноуфимска должен два миллиона клинике в Тайланде за экстренную операцию на сердце Фото: УралПолит.ру/Дмитрий Барков КРАСНОУФИМСК, 23 октября, . На отдыхе в Тайланде у мужчины случился инфаркт, теперь семье нужно почти два миллиона рублей, чтобы вернуться домой. Житель...
04:16 Четверг 0 19 В Челябинске водитель лесовоза погиб при столкновении со столбом электропередачи Фото: УралПолит.ру/Елена Майорова ЧЕЛЯБИНСК, 23 октября, . Водитель лесовоза въехал в столб электропередач и погиб. В Челябинской области на Свердловском тракте произошла страшная авария. Водитель...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх